با سلام و آرزوی توفیق خدمت متقاضیان محترم پیش ثبت نام دبیرستانهای دوره اول (پایه هفتم) مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) یزد

بسیار خرسندیم که این مجموعه آموزشی را جهت ادامه تحصیل قرزند خود انتخاب نموده اید. این مجتمع از سال 1373 قعالیت خود را آغاز و هم اکنون با وجود 13 واحد از پیش دبستانی تا دبیرستان (دخترانه/ پسرانه) با داشتن فضاهای مطلوب آموزشی، پرورشی، آزمایشگاهی، کارگاهی و سالن‌های ورزشی، با بهره گیری از روشهای نوین یاددهی و یادگیری و با استفاده از کادر توانمند و ماهر، زمینه رشد و تعالی فرزندان این شهر را فراهم نموده است و همواره این هدف و رویکرد را دنبال می نماید که دانش آموزان با رشد همه جانبه در ابعاد مختلف آموزشی، پرورشی، مهارتی، خلاقیتی و... است که می توانند آینده ساز باشند. 

راهنمای پیش ثبت نام پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول

در راستای راهبرد و یافته های علمی و تربیتی مجتمع آموزشی جضرت جوادالائمه (ع) جهت پذیرش دانش آموزان پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول (دخترانه، پسرانه) با توجه به اینکه تعداد متقاضیان بیش از ظرفیت لازم می باشد، لذا فرایند ثبت نام بدین صورت در نظر گرفته شده است:

الف: دانش آموزان معرفی شده از دبستانهای مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) از طریق پیش ثبت نام در سایت، مستقیما از طریق برگزاری جلسه گفتگو با والدین و دانش آموز، ثبت نام می شوند. 

ب: دانش آموزان معرفی نشده از پایه ششم دبستانهای مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) و دبستانهای غیر مجتمع با پیش ثبت نام در سایت و جذب از طریق مصاحبه و داشتن شرایط لازم، پذیرش خواهند شد. بدیهی است برای دانش‌آموزان مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) امتیازی منظور خواهد شد.

تذکر: 

1-     ضروری است کلیه دانش آموزان پایه ششم مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) و نیز مدارس غیر مجتمع نسبت به پیش ثبت نام فرزند خود از طریق سایت اقدام نمایند. در صورت عدم ثبت نام، حق هرگونه اعتراض را برای ثبت نام، از خود سلب می نمایند. 

2-     زمان گفتگو و مصاحبه قبل از موعد مقرر از طریق پیامک یا تماس تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد. 

3-     حضور راس ساعت مقرر جهت گفتگو و مصاحبه مورد انتظار است.

4-     حضور پدر یا مادر همراه دانش آموز در زمان گفتگو و مصاحبه الزامی می باشد. 

5-     به همراه داشتن مدارک ذیل در زمان گفتگو و مصاحبه الزامی می باشد: 

کارنامه پایانی پایه پنجم، کارنامه نوبت اول پایه ششم، گواهی رتبه های کسب شده توسط دانش آموز در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، عملی و علمی (ناحیه، استان، کشوری) یا هر مدرکی که نشان دهنده توانایی دانش آموز، می باشد.

 درصورت بروز هرگونه مشکل در روند ثبت نام می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمائید.

(از شنبه تا پنجشنبه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 13)

دبیرستان دخترانه جوادالائمه(ع) دوره اول سرکار خانم آقاباقری تلفن:03538233330

دبیرستان پسرانه جوادالائمه(ع) دوره اول جناب آقای اعرابی تلفن: 03538229313